Praca

 W zwiazku z ciągłym rozwojem oraz rozbudową naszej firmy poszukujemy pracownika na stanowisko doradca handlowy – praca stacjonarna w biurze.

PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY

Obowiązki:

• współpraca z klientami hurtowymi oraz sieciowymi

• dystrybucja produktów na rynku

• obsługa dotychczasowych klientów i pozyskiwanie nowych

• realizacja założonych planów sprzedaży

• dbałość o ekspozycję produktów oraz wizerunek firmy

• praca w siedzibie firmy

Wymagania:

• doświadczenie na podobnym stanowisku

• samodyscyplina oraz ukierunkowania na realizację celów

• znajomości rynku hurtowego oraz doświadczenia we współpracy z sieciami

• umiejętności nawiązywania i utrzymywania dobrych kontaktów

• wysokia kultura osobista

• wykształcenia min. średniego

• umiejętności organizacji czasu pracy

• doświadczenie w branży oświetleniowej będzie bardzo dużym atutem

Oferujemy:

• pracę w wyjątkowo ciekawym zespole pasjonatów

• dobrą atmosferę w pracy

• wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia (umowa o pracę)

• niezbędne narzędzia pracy (telefon, komputer)

• stabilną pracę w rozwijającej się firmie

• pakiet prywatnej opieki medycznej

Na potrzeby rekrutacji, prosimy o umieszczenie w CV zgody na przetwarzanie danych.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Direct Import S.C. moich danych osobowych, zawartych w mojej ofercie pracy, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922). Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Direct Import S.C. moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt mailowy: rekrutacjadirect@wp.pl

W zwiazku z ciągłym rozwojem oraz rozbudową naszej firmy sukcesywnie poszukujemy pracowników na stanowisko magazynier.

MAGAZYNIER
Zakres obowiązków:
•    rozładunek i załadunek towaru

•    przygotowywanie towaru do wysyłki zgodnie ze specyfikacją

•    utrzymywanie czystości w miejscu pracy

Wymagania:

•    uprawnienia operatora wózka widłowego (mile widziane)

•    doświadczenie na w/w stanowisku (mile widziane)

•    umiejętności techniczne i elektryczne (mile widziane)

•    umiejętność pracy w zespole

•    uczciwość, dokładność, rzetelność, umiejętność liczenia

Oferujemy:

•    zatrudnienie na pełen etat na podstawie umowy o pracę

•    niezbędne narzędzia do pracy

•    bezpieczne środowisko pracy

•    pracę w przyjaznym zespole

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Direct Import S.C. moich danych osobowych, zawartych w mojej ofercie pracy, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922). Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Direct Import S.C. moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.

Nie pozwól aby ominęły Cie nasze wyjątkowe comiesięczne promocje