Kontakt

  • Siedziba i dane firmy

  • Biuro

  • Przedstawiciele Handlowi

  • Magazyn

  • Zarząd

  • Reklamacje

  • Niezgodności w dostawie

SIEDZIBA I DANE FIRMY

Direct Import S.C.

ul. Czynu Tysiąclecia 15

84-207 Bojano

 

NIP: 958-166-03-74

REGON: 221658010

 

Numer konta bankowego

30 1500 1881 1218 8007 4375 0000

Bank Zachodni WBK S.A. 

 

Biuro 

tel.: +48 58 677 07 74

e-mail.: info@directimport.pl

 

 

BIURO i  DZIAŁ HANDLOWY

Direct Import S.C.

ul. Czynu Tysiąclecia 15

84-207 Bojano

 

NIP: 958-166-03-74

REGON: 221658010

 

tel.: +48 58 677 07 74

e-mail.: info@directimport.pl

 

 

Mariusz Demko - kierownik hurtowni

tel.: 530 256 154

e-mail: mariusz.demko@directimport.pl 

 

Jarosław Kołek - handlowiec

tel.: 730 033 722

e-mail: jaroslaw.kolek@directimport.pl

 

Jakub Szimelfennig - handlowiec

tel.: 793 328 328

e-mail: jakub@directimport.pl 

 

 

Przedstawiciele Handlowi Regionalni

 

Daniel Mielewczyk

Przedstawiciel Handlowy

kom: +48 530 821 397

daniel.mielewczyk@directimport.pl

 

Waldemar Smejda

Przedstawiciel Handlowy

kom: +48 730 795 658

waldemar.smejda@directimport.pl

 

Jarosław Majka

Przedstawiciel Handlowy

kom: +48 536 806 722

jaroslaw.majka@directimport.pl 

 

Piotr Rogoziński

Przedstawiciel Handlowy

kom: +48 730 003 184

piotr.rogozinski@directimport.pl

 

Jacek Breliński

Przedstawiciel Handlowy

kom: +48 730 905 722

jacek.brelinski@directimport.pl

Mapa zasięgu przedstawicieli handlowych
Mapa zasięgu przedstawicieli handlowych

MAGAZYN

reklamacje@directimport.pl

 

Rafał Gawlik - kierownik magazynu

kom.: +48 730 032 922

e-mail: reklamacje@directimport.pl

 

Zarząd

 

Marcin Kur - dyrektor handlowy

kom.: +48 730 770 806

e-mail: marcin.kur@directimport.pl

 

Krzysztof Bartnicki - właściciel

kom.: +48 730 770 805

e-mail: krzysztof.bartnicki@directimport.pl

 

Andrzej Milewczyk - właściciel

kom.: +48 730 903 722

e-mail: andrzej.milewczyk@directimport.pl

 

REKLAMACJE

reklamacje@directimport.pl

 

Rafał Gawlik

730 032 922

Formularz reklamacyjny

NIEZGODNOŚCI W DOSTAWIE

reklamacje@directimport.pl

 

Rafał Gawlik

730 032 922

Formularz niezgodności w dostawie
Formularz kontaktowy