Nasze marki

Direct Import to dystrybutor wielu znanych i cenionych w branży elektrycznej marek. Wysoka jakość produktów, które oferują współpracujący z nami dostawcy sprawia, że Klienci postrzegają Direct Import jako wiarygodnego, solidnego partnera z którym można podjąć długofalową współpracę.  

BEMKO

BEMKO

BEMKO to firma z branży technicznej o ugruntowanej pozycji na rynku, notująca systematyczny wzrost udziału w produkcji sprzętu oświetleniowego i elektrotechnicznego w kraju i za granicą. Obecnie dystrybuuje swoje produkty na terenie Polski, w krajach Unii Europejskiej oraz w krajach wschodnich.

BeLight

BeLight

Belight Sp. z o.o. - producent i dostawca wyrobów oświetleniowych ekspozycyjnych wystaw i wnętrz sklepów, powierzchni biurowych, dekoracyjnych przeznaczonych dla obiektów użyteczności publicznej oraz technicznych przeznaczonych dla hal przemysłowych.

ELGO

ELGO

Marka ELGO to bogata i różnorodna gama profesjonalnych produktów oświetleniowych obejmująca sprzęt do oświetlania terenów zurbanizowanych, oświetlania wnętrz użyteczności publicznej, obiektów biurowych, handlowych i przemysłowych, a także do oświetlenia specjalistycznego.

Ledix

Ledix

Ledix to marka specjalizująca się w produkcji inteligentnego oświetlenia LED. Oprócz opraw LED firma oferuje także sterowniki i zasilacze oraz transformatory elektroniczne.

Brilum

Brilum

Grupa Brilum S.A. jest jednym z największych, polskich producentów i dostawców wysokiej jakości, innowacyjnych produktów oświetleniowych do zastosowań profesjonalnych i powszechnego użytku.

Zamel

Zamel

Oferta firmy ZAMEL obejmuje 8 grup produktowych: SUNDI – dzwonki i gongi, ENTRA – systemy domofonowe, CET – przewody, EXTA – automatykę budynkową, ETERO – bezprzewodowe systemy przywoławcze, GARDI – alarmy bezprzewodowe, YNSTA – wyroby elektroinstalacyjne, oraz STIRO – urządzenia zdalnego sterowania.

NKT

NKT

Wiodący dostawca produktów dla sektora elektroenergetycznego na całym świecie. Projektuje, produkuje i wprowadza na rynek wysokiej jakości kable przeznaczone dla infrastruktury elektroenergetycznej, budownictwa, kolejnictwa i motoryzacji.

Dospel

Dospel

DOSPEL Sp. z o.o. to jeden z największych producentów urządzeń i systemów z zakresu wentylacji i klimatyzacji. DOSPEL Professional,będący częścią Grupy DOSPEL specjalizuje się w produkcji przemysłowych systemów wentylacyjno-klimatyzacyjnych.

Elpromet

Elpromet

Firma ELPROMET w swojej ofercie posiada szeroką gamę wyrobów branży elektrycznej, elektroinstalacyjnej i energetycznej, którą to uzupełniają produkty wiodących włoskich producentów: PM Plastic i Marlanvil.

GTV

GTV

Międzynarodowy dystrybutor akcesoriów meblowych i oświetlenia, działający na kilkudziesięciu rynkach świata, m.in. w Niemczech, Francji, Rosji, Hiszpanii, Holandii, Islandii, Danii, Chorwacji, a nawet w Brazylii. Doskonałe połączenie jakości i ceny sprawia, że firma jest bardzo konkurencyjna na polskim rynku.

Ideus

Ideus

Ideus to firma będąca wyłącznym przedstawicielem w Polsce dwóch uznanych producentów: Strühm i Horoz. Oferuje szeroki wybór produktów oświetleniowych i osprzętu elektroinstalacyjnego.

INQ

INQ

Firma INQ Trade sp. z o.o. jest producentem i importerem szerokiego asortymentu źródeł światła oraz opraw oświetleniowych. Firma specjalizuje się w źródłach światła w technologii LED spełniających najwyższe normy i wymagania zarówno techniczne i użytkowe jak i ekologiczne.

Kanlux

Kanlux

Oferuje szeroki wachlarz nowoczesnych rozwiązań oświetleniowych skupionych wokół sześciu grup produktowych: opraw architektonicznych, opraw zewnętrznych, opraw domowych, źródeł światła oraz asortymentu uzupełniającego w postaci osprzętu elektroinstalacyjnego oraz aparatury modułowej. Łącznie w ofercie Kanlux jest dostępnych ponad 1500 pozycji asortymentowych.

Karlik

Karlik

Polski producent osprzętu elektroinstalacyjnego funkcjonujący na rynku od 1978 roku. Bogata oferta gniazdek i łączników, a także ciekawe i różnorodne wzornictwo wyróżniają produkty tej marki.

Kobi

Kobi

Firma KOBI Light zajmuje się importem, produkcją oraz dystrybucją sprzętu elektrycznego i oświetleniowego.

Kontakt Simon

Kontakt Simon

Kontakt-Simon to producent i dystrybutor osprzętu elektroinstalacyjnego oraz systemów rozprowadzania energii elektrycznej. Należy od wielu lat do najszybciej rozwijających się przedsiębiorstw branży elektrotechnicznej.

Legrand

Legrand

Legrand Polska Sp. z o.o. jest częścią międzynarodowego koncernu, Grupy Legrand, eksperta w zakresie produktów i systemów instalacji elektrycznych oraz sieci informatycznych w budownictwie mieszkaniowym, komercyjnym i przemysłowym.

ETI

ETI

Celem działalności firmy ETI Polam jest zapewnienie kompleksowej oferty zabezpieczeń instalacji elektrycznych przed przetężeniem i przepięciem oraz obsługi urządzeń elektrycznych przed porażeniem.

Lechpol

Lechpol

Dystrybutor na Europę produktów takich marek jak: Peiying, Cabletech, Sunker, Kemot, Vipow, UNI-T, M-LIFE, Dibeisi, Azusa, Quer, Kruger&Matz, Intex. Oferowane produkty charakteryzują się wysoką jakością oraz niepowtarzalnością rozwiązań technicznych.

Moeller

Moeller

Moeller to producent automatyki instalacyjnej oraz systemów rozdziału energii niskiego napięcia.

Spectrum

Spectrum

Spectrum to szeroka gama nowoczesnych i energooszczędnych źródeł światła. Jej wartość tworzą efektywne i przyjazne naturze systemy oświetleniowe, których technologiczna innowacyjność rozwijana jest przy zachowaniu odpowiedzialności za otaczający nas świat.

Elektromet

Elektromet

Spółdzielnia " Elektromet "Zakład Pracy Chronionej w Dzierżoniowie jest przedsiębiorstwem produkującym wyroby z branży elektrotechnicznej oraz metalowej.

Taaj

Taaj

Firma TAAJ zajmuje się produkcją artykułów elektrotechnicznymi oraz szeroko rozumianym przetwórstwem tworzyw sztucznych.

Radpol

Radpol

Firma RADPOL prowadzi działalność związaną z produkcją wyrobów termokurczliwych, przewodów elektrycznych oraz osprzętu kablowego.

Schneider

Schneider

Schneider Electric to globalna firma specjalizująca się w zarządzaniu energią elektryczną, oferuje swoim klientom w ponad 100 krajach świata zintegrowane rozwiązania w wielu różnorodnych segmentach rynku.

Smart

Smart

Firma Smart Sp. z o. o. zajmuje się importem wyrobów elektrotechnicznych.

Volteno

Volteno

Marka VOLTENO sama w sobie stanowi kompletną gamę najpopularniejszych produktów oświetlenia technicznego, dekoracyjnego oraz asortymentu wentylacji i ogrzewania elektrycznego.

Wojnarowscy

Wojnarowscy

Firma Wojnarowscy jest wiodącym producentem i dostawcą szerokiej gamy źródeł światła.

Hoegert

Hoegert

Högert Technik – rzetelna jakość Czerpiąc z niemieckich korzeni oraz zamiłowania do jakości, prostoty i użyteczności, powstała marka Högert Technik. Marka zaprojektowana z myślą o intensywnej eksploatacji i wymagających użytkownikach, którzy każdego dnia pracują narzędziami ręcznymi. Integracja idei produktu z jego zastosowaniem w pracy – to ambicja inżynierów Högert Technik, którzy precyzyjnie projektują każdy detal narzędzi. Stal kuta w temperaturze żarzenia, staranne odprężanie i hartowanie produktów, ich szczegółowy proces kontroli i optymalizacja logistyki, kreują asortyment, którego stosunek jakości do ceny jest nieosiągalny dla innych firm.

LEDline

LEDline

Importer wysokiej jakości oświetlenia LED wyróżniający się na rynku eleganckim designem, dbałością o wysoką jakość produktów, fachowym wsparciem. W ofercie importera: żarówki LED, taśmy LED, zasilacze, akcesoria LED.

EcoEnergy

EcoEnergy

Importer i producent oświetlenia LED. Taśmy LED, akcesoria, żarówki LED.

KERG

KERG

Linia KERG to niezawodne, trwałe i wysokiej jakości produkty wykonane z najlepszych materiałów, które spełniają potrzeby najbardziej wymagających użytkowników.

IDEA LED

IDEA LED

Marka dobrej jakości produktów LED.

GLP

GLP

Marka GLOBAL LEADER POWER powstała w roku 2012 jako odpowiedź na potrzeby klientów z branży LED i automatyki. Została stworzona na podstawie doświadczeń największego dostawcy zasilaczy i driverów LED w Europie Środkowej.Celem GLP jest tworzenie produktów spełniających restrykcyjne wymagania norm np. na rynek LED. W porównaniu z innymi produktami na rynku, wszystkie konstrukcje GLP cechują się innowacyjnością w konstrukcji PCB, markowymi elementami składowymi, standardowymi wymiarami oraz świetną relacją pomiędzy jakością i ceną. Większość produktów posiada 5 letnią gwarancję, co stanowi wyjątek na rynku światowym wśród profesjonalnych driverów LED i zasilaczy.