O dystrybutorze

Podstawą działalności firmy DIRECT-IMPORT jest dystrybucja artykułów elektrycznych oraz oświetleniowych znanych marek.

DIRECT-IMPORT to przede wszystkim dystrybutor artykułów elektrycznych i oświetleniowych znanych i cenionych na polskim rynku producentów i importerów. Dzięki kilkunastoletniemu doświadczeniu gwarantujemy Państwu dostęp do najlepszych cen, doskonałe warunki współpracy, znajomość rynku i pełne zaopatrzenie w produkty współpracujących z nami firm. ATRAKCYJNE RABATY, nagrody, bonusy to oczywiście najistotniejsza rzecz dla naszych odbiorców, ale Direct to także mądrze, odpowiedzialnie, bogato zaopatrzony MAGAZYN, który gwarantuje dostępność towarów na bardzo wysokim poziomie. Sprawdzeni i doświadczeni HANDLOWCY pomogają codziennie osobiście, mailowo, telefonicznie dokonać Państwu właściwych wyborów i proponują najlepszą ofertę każdego dnia. Cotygodniowe PROMOCJE dają Państwu szansę na najlepsze ceny na rynku.
Wypróbuj nas! Zrobimy wszystko żebyś nie czuł się zawiedziony!

NASZA MISJA

„Jeśli priorytety Klientów nie są naszymi priorytetami, nie mamy żadnych priorytetów”   — Roger Dow
Ktoś kiedyś powiedział, że karierę robi się z dwóch powodów - dla siebie i dla innych. Nawet, jeśli chcesz śpiewać, bo to kochasz, to i tak potrzebujesz kogoś, kto chciałby cię słuchać. Dlatego to klient w firmie Direct jest priorytetem i misją firmy. Słuchamy tych, którzy już z nami stale współpracują ale i tych, którzy jeszcze nam nie zaufali. A, że  nic tak firmy nie rozkręca jak rosnąca konkurencja każdego dnia staramy się być dla Was lepsi, bardziej wydajni i zorganizowani.

NASZA JAKOŚĆ

Zaufało nam już kilkuset odbiorców hurtowych i instytucji. Oni wiedzą, że Direct to:

PARTNER

Umiejętność współpracy, elastyczność, uczciwość, rzetelność, wrażliwość na potrzeby klienta.

DOBRA CENA

Codziennie badamy rynek żeby nasza cena była NAJLEPSZA. Cotygodniowe promocje, okazyjne ceny, gwarancja stałej ceny przez dłuższy okres czasu. I nieustannie negocjujemy z dostawcami po to byś Ty był zadowolony. Nie we wszystkim jesteśmy najmocniejsi, ale to w czym JESTEŚMY SILNI pozwala nam zapewnić Ci najlepszą cenę na rynku.

DOŚWIADCZENI HANDLOWCY

U nas zawsze jesteś pod opieką handlowca, który jest specjalnie DLA CIEBIE. Doradztwo, pomoc, gotowość do negocjacji, wieloletnie doświadczenie, umiejętność podejmowania szybkich decyzji, wspólne rozwiązywanie problemów. Direct to rzetelni handlowcy.

ELASTYCZNY MAGAZYN

Błyskawiczna wysyłka każdego dnia od poniedziałku do piątku. Towar u klienta w 24h. Współpraca z kilkoma firmami spedycjnymi, wysyłki zagraniczne, priorytetowe, łącznie z wysyłkami "na sobotę" i "do godziny 12". Solidnie spakowany i zabezpieczony towar. Reagujemy na sytuacje kryzysowe, każdego dnia podnosimy standard naszych usług.

REKLAMACJE "OD RĘKI"

Dla klientów wprowadziliśmy błyskawiczny system obsługi reklamacji. Jeżeli to tylko możliwe otrzymujesz je natychmiastowo, bez zbędnej biurokracji - tą zostaw nam. Dzięki znakomitym relacjom z naszymi dostawcami i przyjętym modelem rozpatrywania reklamacji - 99%, nawet tych, które nie są bezpośrednio Twoją przyczyną, jest rozpatrywana pozytywnie.

Postaw na nas!

Direct Import
Direct Import

Nasze marki